Top 11 i "të padëshiruarve" në futbollin europian (FOTO LAJM)

Victor Valdes - pa skuadër
Pëlqej
Merkatoja e verës u mbyll rreth një javë më parë dhe disa futbollistë mbetën në skuadrat aktuale pavarësisht se këto të fundit kërkonin ti shisnin. Tani këtyre futbollistëve i mbetet dritarja e merkatos së janarit për tu larguar dhe emrat që qarkullojnë janë shumë interesantë dhe të vlefshëm për shumë ekipe të ndryshme.

Redaksia e Sportit pranë Portali Albeu ka dizenjuar një formacion me 11 futbollistët e "padëshiruar", të cilët edhe pse në ekipet momentale qëndrojnë më së shumti në stol në klube të tjera mund të jenë shumëtë dobishëm. Mjafton të përmendim Dani Alves, Fredy Guarin apo Roberto Soldado. /albeu.com/


Shtuar më 07/09/2014, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori