Top 11 Manchester United, ja ekipi që ëndërron Van Gaal (FOTO LAJM)

DE GEA
Pëlqej
Portali Albeu ju sjell Top 11 e Manchester United që ëndërrohet nga Louis Van Gaal, një super-skuadër që ka në gjirin e saj kampionë aktualë të "Djajve të Kuq" por edhe emra të rinj që synohen gjatë kësaj merkatoje.

Në portë është David De Gea, ndërsa para tij treshja e mbrojtjes: Hummels, Benatia dhe Jones.

Mesfusha është edhe reparti më klas: Cuadrado, Vidal, Guarin dhe Di Maria, për këtë të fundit United i ofron Real Madrid plot 70 milionë euro.

Në sulm super-treshja: Rooney, Van Persie dhe Cavani.

Një ekip që i fut frikën çdo kundërshtari, por vështirë se Van Gaal do të mund të bëjë ëndrrën e tij realitet.../albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori