Top 20 dështimet e merkatos së verës (FOTO LAJM)

Mauricio Isla: Juve-Inter (nuk lëvizi)
Me mbylljen e merkatos së verës u mbyllën në sirtar edhe ëndrrat e disa klubeve dhe tifozëve të tyre për të patur në skuadër emra që i kanë kërkuar me ngulm gjatë merkatos së verës. Në Serie A, Premier League, La Liga dhe Bundesligë, megjithëse u bënë blerje me të vërtetë të mëdha gjatë verës, sërish ka patur edhe dështime.

Qarkulluan për javë të tëra në faqet e para të gazetave dhe portaleve sportivë, u dhanë shifra nga më të çmendurat, por sërish në fund nuk mundën ti merrnin në ekipet e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori