"Topi i Artë 2014", ja 23 yjet e injoruar (FOTO LAJM)

Luis Suarez
FIFA publikoi sot listën e me 23 futbollistët që do të garojnë për çmimin "Topi i Artë 2014" dhe në të mungojnë një numër i madh yjesh që kanë shkëlqyer me ekipet në ligat më të famshme të Europës dhe me Kombëtaret e tyre në Kupën e Botës "Brazil 2014".

Portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka publikuar një listë të gjatë futbollistësh që kanë bërë një sezon pozitiv me skuadrat përkatëse, por që nuk janë pjesë e 23 futbollistëve finalistë. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2014, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori