"Topi i Artë", bukuroshet që ndezën tapetin e kuq (FOTO LAJM)

Sergio Ramos dhe Pilar Rubio
Ceremonia gala "Topi i Artë 2014" e zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Zyrih dhe ku zgjodhi Cristiano Ronaldon si futbollistin më të mirë për vitin 2014 tërhoqi vëmëndjen edhe në një aspekt tjetër: partneret e protagonistëve në eveniment.

Sytë e tifozëve por edhe aparatet e fotoreportëve kanë qënë të fiksuar te Pilar Rubio, e fejuara e Sergio Ramos dhe Antonelle Roccuzzo, shoqja e Messit, ndërkohë që nuk kanë munguar as emrat e tjerë të njohur me partneret e tyre.

Mungesa më e madhe e mbrëmjes ishte mosprania e Irina Shayk, partnerja e Cristiano Ronaldos. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori