Torrales, dietologia më seksi e një skuadre sportive (FOTO LAJM)

Quhet Rossana Torrales dhe punon si dietologe në klubin e futbollit Boavista. Bukuroshja nga Paraguaji ka një trup dhe formamrekullueshme që nuk resht së ekspozuari.

Ajo ka folur për mediat vendase duke treguar edhe sekretet që janë dy: ushqimi i shëndetshëm dhe palestra. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2016, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori