Totti me familjen, pushime në plazhin lacial (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ashtu si pjesa më e madhe e futbollistëve edhe kapiteni i Romës Francesco Totti është duke shijuar pushimet verore bashkë me familjen e tij. Pas turit amerikan me ekipin e tij kapiteni verdhekuq është duke pushuar në plazhin e Sabaudia-s para se të nisë sezonin e ri në Serie A dhe Champions League.

Bashkë me Tottin ka qënë edhe bashkëshortja Ilary Blasi dhe fëmijët e tyre.

Gjatë qëndrimit në bregdet nuk kanë munguar përkëdheljet mes çiftit dhe futbolli në rërë me fëmijët. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori