Trukohet ndeshja e dy ekipeve shqiptare, shuma të majme fitojnë edhe lojtarët (FOTO LAJM)

Një skandal i madh është duke u përfolur së fundmi për sa i përket ndeshjes miqësore mes Dritës së Bogovinës dhe Trepça 89.trepqadritabogovine

Sipas “Gazeta Olle”, pikërisht kjo ndeshje prej ditësh ka qenë në bastoret më të mëdha në botë, përmes së cilës janë fituar shumamajme.

Ndeshja përfundoi 4-2 për Dritën, ndërkohë që pjesa e parë kishte përfunduar me rezultatin 1-0 për Trepçën. Pikërisht ky sistem ishte më i kuotuari në baste dhe kapte shifrën 29.00.

Raporti i sipërpërmendur mëson se tifozë dhe lojtarë të Trepçës, përfituan shumamajme parash. Derisa Drita publikoi rezultatin, Trepça nuk dha asnjë njoftim për ndeshjen që do ta luajnë ose dhe pas takimit.
Shtuar më 20/02/2020, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori