Turqit harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM)

Ndërkohë që raportojnë mbi fitoren e tyre në Shqipëri, mediave turke nuk u ka shpëtuar edhe një detaj nga ndeshja e mbrëmshme.

"Ajo i fiksoi të gjithë", shkruan sot "Fanatik", gazeta më e madhe sportive në Turqi duke iu referuar gazetares Vilma Masha gjatë raportimevebënte ajo live, shkruan Albeu.com.

Madje, pak para fillimit të ndeshjes, një fotograf turk i ka bërë Mashës një numër të madh shkrepjesh, të cilat janë botuar sot tek kjo gazetë. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 12:14
Ilir
e Shtunë 23 Mars 2019, Ora 11:41
Kjo nuk esht Per me u habit.
Se turqit Per nji femen te bukur. E shesin
Nenen e vet! Bastarda jan !
Panuci
e Shtunë 23 Mars 2019, Ora 12:28
Normal, vetem per gazetari nuk behet fjale qe ka shkuar kjo cuca aty! :)
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori