U takua dje me Ronaldon, kush është pasanikja shqiptare? (FOTO LAJM)

Pothuajse të gjithë e njihni futbollistin brazilian, Ronaldo Nazario.

Tashmë ai ka dalë në "pension", por fama e tij vijon të tërheqë mjaft persona, të njohur e të panjohur.

Këtë herë, fatin për ta takuar e ka pasur një vajze e re shqiptare, e cila njihet si blogere dhe fatmirësisht, të ardhurat nga familja janë të kënaqshme, gjë që i lejon të shijojë jetën siç dëshiron.

E kemi fjalën për Elona Varfin, një prej femrave të njohura në qytetin e Tiranës.

Ajo është takuar me futbollistin legjendar dhe nuk ka nguruar të bëj foto me të. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori