Gazetarja me famë botërore del "bllof", kapet "mat" me boksierin në jaht (FOTO LAJM)

Gazetraja italiane Dileta Leota, ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami.

Megjithatë, një blof i vërtetë i ka ndodhur, sepse menjëherë pas kësaj, prezantuesja e "DANZ" ishte fotografuar nga paparacët në krahët e një mashkulli tjetër.

Ai është një boksier i njohur i "IBF" dhe quhet Daniele Skardina.

28-vjeçari është kampion në peshat supreme.

Prezantuesja e njohur është duke shijuar pushimet verore në Mesdhe, derisa ajo ka qenë edhe në "Saint Tropez" si dhe në "Monte Carlo".

Pavarësisht se ajo ka postuar foto në "Instagram" vetëm apo edhe me shoqe, paparacët italianë kanë zënë atë në disa momente me boksierin Skardin. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2019, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori