E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
U zhvesh e gjitha, Georgina e Ronaldos la rrjetin me gojë hapur (FOTO LAJM)

Georgina Rodriguez, është një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in botëror. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja seksi ka postuar në “Instagram” një fotografi mjaft “hot” që ka marrë mijëra komente.

Në foton në fjalë, bukuroshja shihet e shtrirë dhe ka mbuluar vetëm pjesën para me një çantë të markës së njohur “Gucci”.

Mesa duket, partnerja e Ronaldos është zgjedhur që t’i bëjë reklamë çantës së markës “Gucci-t”. E fansat janë të sigurt që ia ka dalë mbanë me sukses, pasi foto e saj u bë menjëherë virale në rrjet.

Shtuar më 23/02/2021, ora 08:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori