E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
UEFA Champions League zbulon vazot për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ende pa përfunduar sezoni, UEFA Champions League ka zbuluar vazot për sezonin e ardhshëm në kompeticionin më të rëndësishëm evropian.

Para hedhjes së shortit, skuadrat pjesëmarrëse do të ndahen në 4 vazo nga më të forta në ato më të dobëta.

Në vazon e parë pozicionohen: Atletico Madrid, Bayern Munchen, Barcelona, Juventus, PSG, Manchester City, Lekomotiva e Moskës dhe fituesi i finales. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori