UEFA shpall formacionin më të mirë të javës, ja cili ekip dominon (FOTO LAJM)

Ndërsa faza e grupeve përfundoi, dhe janë mësuar 16 skuadrat që janë kualifikuar në fazën me eliminim direkt, UEFA tashmë sapo ka shpallur formacionin e më të mirë të javës në Champions, shkruan Albeu.com.

Formacioni dominohet nga Bayern dhe Juventus teksa kanë nga 3 lojtarë.

Për më shumë shikoni formacionin. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2020, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori