UEFA zbulon skuadrën më të mirë të javës në Champions (FOTO)

Pëlqej
UEFA pak minuta më parë ka zbuluar formacionin më të mirë të ndeshjeve të kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Institucioni më i rëndësishëm për klube ka befasuar teksa në 11-shen më të mirë ka vendosur dhe dy lojtarë të Barcelonës si Ter Stegen dhe Pique, të cilët në fakt nuk është se spikatën shumë ndaj badhezinjve dje.

Çuditërisht është lënë jashtë Marcelo, teksa vendin e tij e ka zënë Alex Sandro i Juventusit. Në 11-she është përfshirë dhe Reaus i Dortmund dhe Lewandowski. Më lart mund të shihni formacionin e plotw /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2017, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori