E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM)

Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic.

Viktorja është vajza me e madhe ajo është 22 vjec ndësa tjetëra 20 vjet dhe quhet Virxhina.

Dy motrat do të bëhën pjesë e një reaily show që drejtohet nga modelja e njohur Alessia Marcuzzi. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori