Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)

Viktorija dhe Virxhinia janë dy vajzat e trajnerit Sinisa Mihajlovic.

Viktorja është vajza me e madhe, ajo është 22 vjec ndësa tjetëra 20 vjet dhe quhet Virxhina. Ato po kalojnë pushimet në një ishull duke u rezatuar në djell teksa shfaqen mjaft Seksi.
Shtuar më 17/01/2019, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori