Vazhdon me doza të larta dashuria mes Marta Diaz dhe yllit të Realit të huazuar te Sevilla (FOTO LAJM)

Vazhdon me dozalarta lumturie historia e dashurisë mes Youtuber-it dhe njëkohësisht blogeres Marta Diaz me anësorin e djathtë të Sevillas Sergio Regulion.

Bukuroshja 19-vjeçare ndiqet nga 2,1 milionë fansa në Instagram. Një vit më parë çifti doli zbuluar para mediave dhe që nga ajo kohë futbollisti i dalë nga akademia e Realit dhe Marta Diaz janë të pandarë nga njëri-tjetri.
Shtuar më 02/06/2020, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori