Vijojnë me intesitet punimet te "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM)

Punimet te "Arena kombëtare" në kryeqytet janë duke vazhduar me intensitet të lartë.

Pas shtrimit të fushës dhe testimit të ndriçimit, tani është duke iu dhënë dora e fundit në pjesë e jashtme.

Synimi është që stadiumi të jetë gati për ndeshjen e nëntorit midis Shqipërisë dhe Francës.

Shtuar më 16/10/2019, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori