Vjen parashikimi për supersfidën Napoli-Juve nga modelja Finoçio (FOTO LAJM)

Martina Finoçio ka bërë parashikimin e saj për sa i përket takimit të mbrëmjes së sotme mes Napolit dhe Juventusit, shkruan Albeu.com

Në faqen e saj zyrtare në “Instagram” modelja seksi ka postuar disa foto “hot” ku parashikon edhe rezultatin e ndeshjes. Nuk është hera e parë që ajo e përdor këtë “taktik”. Finoçio nuk i lë shumë vend imagjinatës… /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori