Vrasësi dorëzohet në polici, shikoni se kush është lojtari që e vranë në Prishtinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Futbollisti i KEK-ut, Shkëlqim Pllana, vdiq ditën e djeshme si pasojë e therjes me thikë.

17-vjeccari ka ndërruar jetë pas plagëve të marra. Ndërkohë, ditën e sotme, policia e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 17:00, është dorëzuar autori i dyshuar për vrasjen e futbollistit të ri.

“Rreth orës 17:00 është vetdorëzuar në Polici personi i dyshuar L.P 18 vjeç, për rastin e vrasjes që ndodhi me datën 9 dhjetor në rrugën Gustav Majer në Prishtinë”.

Ngjarje e mbetur ende në mister, pasi rrethanat dhe motivet e vrasjes, nuk dihen ende. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori