Wanda Nara i çmend të gjithë në mbrëmjen e Interit për Kritshlindje (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, ka i ka tërbuar të gjithë në darkën e Krishtilindjeve, që klubi zikaltër organizoi në vigjilje të festës.

Vanda Nara ishte kombinuar, me ngjyrat zi dhe të kaltër, duke respektuar kështu klubin e Interit.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, në këtë mbrëmje, pasi edhe linjat e saj të befasojnë. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2017, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori