Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM)

Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshortin e saj Maxi Lopez me të cilin ka dhe tre fëmijë të cilët jetojnë në të njejtën çati me 2 fëmijët që ajo ka me Icardin.

Në pjesën e parë të fotos shfaqen fëmijëtWanda ka me Maxi Lopez por që shfaqen të lumtur me Icardin ndërsa në pjesën e dytë shfaqen të pestë fëmijët e saj sërish me Mauron.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte ajo çfarë modelja kishte shkruar në foto.

‘Vitet kalojnë por më e mira që ata dëshirojnë është gjithmonë e njëjta’ duke provokuar kështu hapur ish bashkëshortin e saj Maxi Lopez.

Kujtojmë që Wanda ka pasur një luftë të gjatë me ish bashkëshrotin e saj përsa u përket kujdestarisë.
Shtuar më 08/07/2020, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori