Wesley dhe Yolanthe pushime romantike në Ibiza (FOTO LAJM)

Mesfushori hollandez i Galatasaray Wesley Sneijder dhe bashkëshortja e tij Yolanthe Cabau po kalojnë disa ditë pushimi në plazhet e Ibizas në Spanjë. Çifti është parë mëse i lumtur në prezencën e njëri-tjetrit ku nuk kanë munguar as përkëdheljet dhe romanca para aparatëve të paparacëve.

Ish fantazisti i Inter po gëzon një formë të mirë fizike, çka shihet edhe në fotot e mësipërme, ndërsa Yolanthe si përherë e bukur dhe shumë sensuale. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2013, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori