Yjet e Arsenal festojnë 60-vjetorin e Citroen DS 5 (FOTO LAJM)

Yjet e Arsenal rikthehen pas në kohë, në vitin e largët 1955, për disa fotografi speciale ku dominon ngjyra e kuqe dhe bardhë. Theo Walcott, Laurent Koscielny, Mathieu Flamini dhe David Ospina festuan 60-vjetorin e daljes në treg të makinës Citroen DS 5.

Të katër futbollistët postuan me një model 1961 të makinës franceze për të treguar jetëgjatësinë e modelit popullor të Citroen. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2015, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori