Yjet e Arsenal festojnë Superkupën me partneret (FOTO LAJM)

Mikel Arteta
Pëlqej
Kishin 9 vjet që nuk fitonin trofe, ndërsa në muajt e fundit arritën të merrnin dy të tillë. Arsenali dhe futbollistët e tij kanë të gjitha arsyet për të festuar.

Pasi mposhtën Manchester City-n 3-0 në finalen e djeshme të "Wembley" për Community Shield, yjet e "Topçinjëve" kanë festuar me partneret e tyre dhe jo vetëm mbrëmjen e djeshme.

Alexis Sanchez, Mikel Arteta, Wilshere dhe shumë futbollistë të tjerë, të shoqëruar edhe nga partneret e tyre, kanë festuar suksesin në Superkupën e Anglisë në Novikov Bar në Mayfair. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori