Yjet e futbollit kur ishin fëmijë (FOTO LAJM)

TEVEZ
Çdo javë na dhurojnë spektakël dhe emocione me lojën e tyre në fushat e blerta. Nga Cristiano Ronaldo te Messi, nga Iniesta te Tevez e kështu me rradhë, këta janë disa prej emrave të lojtarëve që bëjnë "ligjin" sot në Europë.

Por si kanë qënë fëmijë yjet aktualë të futbollit? Të bukur apo të shëmtuar, të shëndoshë apo të dobët?

Për të mësuar këto shihni foto-galerinë e mësipërme që ju sjell Portali Albeu. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2015, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori