Yjet e Liverpool-it bashkë edhe jashtë fushës së blertë (FOTO LAJM)

Mesfushori i Liverpool-it Alex Oxlade-Chamberlain dhe e dashura e tij Perrie Edwars pjesë e grupit muzikor Little Mix kanë darkuar në një restorant në maje të Londrës mbrëmjen e së dielës, por në të njëjtin restorant ka vendosur të darkojë rastësisht edhe Mo Salah.

Gjithashtu një tjetër flirt është zbuluar nga fotot e shkrepura nga paparacët gjatë kësaj mbrëmjeje shkruan Telesport.

E dashura e Oxlade-Chamberlain kishte ftuar edhe bandën e saj në këtë darkë dhe pasi ty ndodhej edhe sulmuesi i Watford Andre Gray pranë bukuroshes Leigh-Anne Pinnock pjesë e bandës./albeu.com/.
Shtuar më 29/10/2018, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori