Yjet që kanë shkëlqyer dhe zhgënjyer në "Euro 2016", mes tyre një shqiptar (FOTO)

Thomas Muller

Europiani ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa në disa grupe do të luhen ndeshjet e dyta, dhe jemi në pritje të sfidave të treta që do të jenë vendimtare.

Deri më tani kemi parë disa ndeshje spektakolare, teksa kanë spikatur disa yje të njohur, ndërkohë që disa të tjerë kanë rezultuar një zhgënjim i madh.

Tabloidi britanik "The Sun" ka hartuar një listë me 5 më të mirët dhe 5 më të dobtit. /albeu.com/

Shtuar më 17/06/2016, ora 18:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori