Yjet e Chelsea, siç nuk i keni parë kurrë (FOTO LAJM)

Ata quhen "Blutë" e Londrës dhe kjo për shkak të uniformës që veshin, por kësaj rradhe duhen quajtur me të vërtetë të tillë. Futbollistët e Chelsea kanë qënë protagonistë kryesorë të reklamës më të re të kompanisë gjermane të veshjeve sportive "Adidas", në të cilën janë paraqitur "Blues" në kuptimin e mirëfilltë të fjalës.

Terry, Torres and Luiz, Juan Mata, Demba Ba, Eden Hazard, Oscar, Gary Cahill dhe portieri Petr Cech kanë qënë pjesë e reklamës tejet të veçantë. /albeu.com/

Shtuar më 06/04/2013, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori