Zbardhet dokumenti që vërteton përdhunimin e Katheryn nga Ronaldo (FOTO LAJM)

Pas akuzava për përdhunim, stuata për Cristinao Ronaldon sa vjen dhe rëndohet.

Tashmë detaje të reja kanë dalë në "dritë". Bëhet fjalë për dokumention e nënshkruar nga Cristiano Ronaldo dhe Katheryn Mayorga për ti dhënë një shumë parash në mënyrë që ajo të hesht.

Dokumenti është publikuar nga e njëjta gazteë gjermane, Der Spiegel që nxorri këtë skandal.

Transaksionet bankare vërtetojnë se në llogarinë e Katheryn Mayorga janë derdhur plotë 325 mij euro.

Nga ana e tij Ronaldo i ka mohuar të gjitha akuzat e ngritura ndaj tij, dhe ka paguar avokatë nga më të mirë që të mbrohet. /albeu.com/


Shtuar më 08/10/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori