Zbulohen pamje brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit (FOTO LAJM)

Arbana Osmani është një nga moderatoret shqiptare më të dashura dhe më të përfolura në shoëbizin shqiptar.

Muajt e fundit Arbana po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë, me regjisorin e njohur Eduart Grishaj.

Së fundmi, ajo që ka tërhequr vëmenjdje është pikërisht shtëpia luksoze e Arm=banës. Mikja e saj më e mirë, Xhemi Shehu ka publikuar foto ngga shtëpia eArbanës.
Ajo cka bie në sy është shtëpia luksoze mes gjelbërimit dhe pemëve madhështore.

“Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës”, ka shkruar Xhemi teksa shihet e ulur në një kolltuk të bardhë ndërkohë që shijon pamjen e natyrës.

Shtuar më 16/08/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori