Zbulohet i dashuri i ri i Belen Rodriguez (FOTO LAJM)

Nuk ka më dyshime. Belen Rodriguez pas ndarjes së bujshme me pilotin e Moto Gp Andrea Lannine, tashmë ajo ka gjetur të dashur të ri.

Belen Rodriguez ka një histori të re me basketbollistin italo-argjetinas I cili quhet Bruno Carella.

Në fakt kishte kohq që flitej për të dy, por tashmë Sportmediaset ka publikuar pamjet e teksa ata ishin duke darkuar në restorant së bashku ku nuk kanë munguar as përkëdheljet dhe përqafimet mes çiftit. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori