Zbulohet karteli i drogës në Surrel: Kush është "El Chapo" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish- kryeministri Sali Berisha me anë të një fotoje në Facebook ka "zbuluar" kartelin më të madh të drogës në Shqipëri.

Fotoja që mund të shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është një montazh i cili përfshin dhe kryeministrin Edi Rama.

Sipas tij "El Chapo" apo koka është Edi Rama, ndërsa vijon me vëllain e Ramës, Olsin.

Në listë janë ministri Xhafaj dhe paraardhësi i tij Tahiri dhe në fund qëndrojnë vëllai i Fatmir Xhafës dhe Moisi Habilaj, kushëriri Saimir Tahirit. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori