Zbulohet më në fund i dashuri i Ilda Bejlerit, është një deputet i partisë demokratike (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale, edhe pse shumë e herë e mban të fshehtë, dhe nuk jep shumë detaje për këtë temë.

Ilda shpesh herë, dyshohet se ka pasur marrëdhënie me ndonjë lojtar të Kombëtares shqiptare, edhe pse ajo e ka mohuar këtë gjë, shkruan Albeu.com.

Kohët e fundit, ajo flitet se po shoqërohet me deputetin e ri të Partisë Demokratike, Klevis Balliu. Ata janë parë shpesh bashkë, në disa lokale në Tiranë.

E pyetur për këtë lidhje, moderatorja ka thënë se deputeti është thjesht mik i saj, por në rrethin e saj shoqëror e dinë se lidhja mes tyre ekziston.

Edhe në foton e publikuar nga “dualajm.com”, çifti duket bashkë në rrugët e Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2017, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori