Zbulohet "sekreti" i Fabregas, ja kush e frymëzon (FOTO LAJM)

Cesc Fabregas po kalon një moment magjik, si me Chelsean ashtu edhe në jetën private përkrah bashkëshortes Daniella Semaan. Në fushën e lojës ai është një nga protagonistët e skuadrës së Contes dhe për këtë ka një sekret, lidhja e fortë me bashkëshorten.

Në një mesazh të publikuar në Twitter, ai kujton përvjetorin e lidhjes me bukuroshen spanjolle dhe thekson se nëse do të kthehej pas në kohë do të kishte dashur ta njihte më shpejt bashkëshorten e tij.

Një deklaratë e bukur dashurie nga njeriu që ka marrë në dorë fatet e mesfushës se Chelseat.


Shtuar më 08/03/2017, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori