Zbulohet shtëpia përrallore që kërkon Mourinho në Manchester (FOTO LAJM)

Jose Mourinho kërkon të rehatohet sa më mirë në Manchester. Portugezi është në kërkim të një shtëpie të re e cila kushton 6.5 milionë euro.

Aty ndodhet edhe një zonë për uljen e helikopterëve, fushë për kalçeto, pishinë dhe një sallë lojërash. Me pak fjalë, është një lloj shtëpia e së ardhmes, që është zbuluar nga e përditshmja britanike “Sun”. /albeu.com/

Shtuar më 05/06/2016, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori