"Zemra e saj u nda në miliona pjesë", gruaja e Bryant humb totalisht kontrollin kur mëson lajmin (FOTO LAJM)

E gjitë bota e pikëlluar për largimin nga jeta në mënyrë tragjike të Kobe Bryant, legjendës së NBA-së.

Nëse e gjthë bota është e pikëlluar, si mund të jetë familja e tij?

"Hollywoodlife" shkruan se bashkëshortja e Bryant, Vanesa është shkatërruar kur ka mësuar lajmin e kobshëm, duke humbur totalisht kontrollin. Ajo është mbajtur nën vëzhgim nga mjekët, pasi përjetoi një shok të vërtetë. "Zemra e saj u nda në miliona copa".

Bryant dhe Vanesa janë martuar në vitin 2001 duke pasur një marrëdhënie të shëndetshme për 19 vite duke sjell në jetë 4 vajza. /albeu.com/

Shtuar më 27/01/2020, ora 12:13
florida
e Hënë 27 Janar 2020, Ora 12:21
u nda zemrz jone kur morem vesh kete lajm kaq te rende per kete yll e per te gjithe ata ne helikopter jo me e bashkeshortes se brajan. sa vajza te bukura . ishte fatkeqesi e madhe.
florida
e Hënë 27 Janar 2020, Ora 12:52
u nda zemrz jone kur morem vesh kete lajm kaq te rende per kete yll e per te gjithe ata ne helikopter jo me e bashkeshortes se brajan. sa vajza te bukura . ishte fatkeqesi e madhe.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori