Krah të dashurës joshëse, Strakosha më i dashuruar se kurrë: Zemra ime është e kyçur (FOTO LAJM)

Zemra ime është e mbyllur”, shkruan Thomas Strakosha, i cili për detyrë ka të mbajë të mbyllur edhe portën e Lazios dhe kombëtares shqiptare.

Për jetën e tij private shumë pak gjëra janë zbuluar dhe në përgjithësi është shkruajtur për paraqitjet e tij në fushë, ofertat nga klube të ndryshme dhe për rinovimin.

Gjithsesi kjo verë ka qenë e nxehtë dhe Strakosha ka zbuluar edhe partneren e tij, modelen bukuroshe Esther Adjoa Asiédu.

bashku kaluan pushimet në Greqi, ndërkohë që mezi presin të bëhen sërish së bashku pas ndeshjeve të kombëtares shqiptare.

Shtuar më 02/09/2020, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori