Zeniti “luan hendboll”, fiton 18:0

Skuadra e Zenitit ka arritur të fitojë me rezultatin 18:0 kundrejt Malias, në një ndeshje miqësore.

Askush nuk e ka pritur një rezultat kaq të thellë në këtë ndeshje.

Zeniti ngjan sikur po luante hendboll dhe jo futboll në këtë përballje./albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori