Zhgënjen Hart, kush do të jetë nr.1 i Anglisë? (FOTO LAJM)

John Ruddy - Norwich
Portieri i Manchester City Joe Hart është prej tre sezonesh edhe portieri i kombëtares angleze të futbollit por paraqitja e tij e djeshme përballë Bayern Munchen në Champions League ka bërë që mediat në Angli të nisin "sulmet" ndaj gardianit anglez. Gabimet në rastet e golave të Franck Ribery dhe Arjen Robben kanë bërë që analistë sportivë por edhe media të ndryshme të nisin të mendojnë për portierin e ri të "Tre Luanëve".

Sipas "Daily Mail", 5 janë emrat të cilët mund të zëvëndësojnë Joe Hart në kombëtare, por ai që vendos sigurisht që është tekniku Roy Hodgons. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori