Zjarr Tv çudit dynjanë: Pasi zhveshi vajzat, nxjerr lakuriq dhe meshkujt

Kanë bërë shumë bujë prezantueset që janë shfaqur pa reçipeta në televizionin "Zjarr tv", duke tërhequr shumë vëmendjen e duke u komentuar shumë.

Me vetëm një xhaketë dhe topless, prezantueset kanë arritur të fitojnë famë me këtë mënyrë prezantimi për të cilën kanë shkruar edhe mediat e huaja.

Këtë herë "Zjarr tv", ka nxjerr një prezantues mashkull topless, shkruan Xing.al.

Ai është shfaqur me vetëm një xhaketë dhe pa kanotjere poshtë duke prezantuar lajmet. Fotot e prezantuesit në fjalë kanë pushtuar rrjetin. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori