Zyrtare: Shtyhet finalja e Kupës Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate (FOTO LAJM)

Finalje e Kupës Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate është anuluar për shkak të reshjeve të dendura të shiut.

Fillimisht u raportua se ndeshja do të zhvillohet dy orë më vonë.

Por tani zyrtarisht e konfirmoi faqja e Kupës Libertadore në Twitter se ndeshja nuk do të zhvillohet sonte. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori