Arbitri mezi arrin të shpëtojë (VIDEO)
Në ligën e dytë iraniane, në minutat shtesë të ndeshjes mes Chooka Talesh dhe Shahrdari Dezfool, arbitri gjykon penallti për skuadrën mysafire dhe përjashton me karton të kuq futbollistin vendas.

Pas kësaj, futbollisti i përjashtuar nga loja dhe më pas edhe futbollistët e tjerë dhe stafi teknik i Chooka Talesh sulmojnë arbitrin.

Forcat e sigurisë, më në fund mezi arrijnë ta largojnë nga fusha arbitrin, i cili u mundua deri në fund të vetmbrohet, por pa sukses. /albeu.com/

Shikoni videon:http://albeu.com/player/player.swf" width="480" height="380" bgcolor="undefined" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="file=http://ciner.mncdn.net/ht/2011/11/08/D2CD4FEE1555B061191A6037F5324100_c.mp4&title=Albeu.com lajme&frontcolor=000000&lightcolor=FF0000&screencolor=CCCCCC&logo=http://albeu.com/player/logo.png"/>
Shtuar më 09/11/2011, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori