Boksieri që futet në ring si trim (VIDEO)
Usman Ahmed duket se është boksieri më i çuditshëm në botë. Bën një hyrje spektakolare në ring, duke emocionuar dhe ndezur atmosferën në sallën ku do zhvillohej ndeshja.

Deri këtu gjithçka në rregull. Por gjatë ndeshjes, Usman nuk del ashtu siç hyri.

Një gjuajtje e fortë e kundërshtarit që në raundin e parë, e përplas atë për tokë, dhe e gjithë ajo hyrje impozante ngelet nën hijen e daljes pa vetëdije nga ringu. /albeu.com/
Shikoni videon:Shtuar më 16/08/2011, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori