Akoma pa filluar mirë, plas sherri në Asamblenë e FSHF-së
Pëlqej
Nuk mund ta imagjinojmë që në Shqipëri të ketë zgjedhje dhe mos ketë debat. E till është situata dhe tek Asambleja, e cila e ka nisur menjëherë me debat, ku kryebashkiaku i Lushnjës i ka kërkuar llogari drejtuesve të Asamblesë për çështjen e Shoqtave.

Fatos Tushe: Kur janë legjitimuar shoqatat sepse janë të paregjistruara në gjykatë kur janë certifikuar?

Përgjigjet jursisti i Federatës, Aldi Topçiu: “Kjo çështje është kaluar. Komisioni është tagri i vetëm që e verifikon”. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori