Aksident i rëndë, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi i shpëtojnë mrekullisht vdekjes
Dy lojtarët e Partizanit, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi janë përfshirë në një aksident të rëndë dy ditë më parë.

Futbollistët kanë qënë duke udhëtuar më makinën e portierit dhe mësohet se mjeti tip BMW X5 është shakatërruar e gjitha por për fat të mirë nuk ka ndoshur tragjedia e mundshme.

Lajmin e ka bërë me dije "Sport Ekspres" ku thotë se lajmi është mbajtur i fshehtë dhe nga ky aksdient më i dëmtuar ka dalë mesfushori Lorenc Tashi i cili ka lëndime në brinjë.

Mesfushorit të partizanit thuhet se do ti duhen rreth një javë për tu rikuperuar ndërsa Alban Hoxha është në gjendje më të qëndrueshme. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori