Basha kritikohet në Greqi, mund ta ulet në stol
Pëlqej
Migjen Basha nuk është duke kaluar një formë të mirë në Greqi, dhe për këtë grekët nuk e kanë falur.

Së fundmi mediat e kanë kritikuar ashpër atë, madje shkruajnë se lojtari mund të ulet në stol nga trajneri spanjoll, Paco Herrera.

Edhe pse ka qenë një lojtar shumë vendimtar në ndeshjet që Kombëtarja Shqiptare zhvilloi në kuadër të Ligës së Kombeve, sipas mediave greke, Migjen Basha ka bërë shumë gabime dhe kjo e ka lëkundura pak trajnerin Herrera. /albeu.com/


Shtuar më 21/09/2018, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori