Berisha: Me Panuccin jam më i qetë
Pëlqej
Etrit Berisha swrish pati njw ndeshje tw mirw kundwr Italisw. Ai pas ndeshjes u shpreh se ndeshja ishte pozitiv. Ai gjithashtu ndjeu keqardhje pwr rastet e humbura.

“Në momentin e golit, ishte një krosim nga e majta e sulmit të Italisë dhe më pas një pakujdesi nga ana jonë bëri që të pësonim një gol, të cilin mund ta evitonim. Mendoj se duhet ta shikojmë këtë ndeshje me pozitivitet. Si me Spanjën, edhe ndaj Italisë kishim disa raste për shënim."

"Në aspektin personal, nuk është se ka ndryshuar ndonjë gjë e madhe nga koha kur ishte De Biazi dhe tani që ka ardhur Panuçi. Mendoj se kam filluar të përmbaj më shumë veten, të jem më i qetë dhe kjo është pozitive”, tha portieri i Kombëtares për “RTSH”.
Shtuar më 10/10/2017, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori