Cana nga Beogradi: Shqiptari nuk i trembet kurrkujt (FOTO LAJM)

Lorik Cana premton nga Beogradi se Kombëtarja shqiptare do ti bëjë të lumtur të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

Sipas kapitenit kuqezi, gjaku i shqiptarit nuk i trembet askujt dhe se sot në mbrëmje në stadiumin e Partizanit të Beogradit do të luftojnë për të gjithë shqiptarët.

"Mirmngjes nga Beogradi! Jemi gati per te shkruar serish historine. Jemi gati dhe deshirojme me zemer te bejme te lumtur shum zemra shqiptaresh sot sepse ne kemi gjak shqiptari e nuk i trembemi kurrkujt. Do luftojme per ju Shqipe" shkruan Cana në Facebook dhe Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 12:23
101 vjetori
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 13:48
KJO THENIE SHUME BUKUR....VLEN SHUME PER LOJTARET QE NUK PRANOJNE TE LUAJNE ME KOMBETAREN KUQ E ZI....JU UROJ NJE FITORE ME GJITH ZEMER.....
Nasuf S.
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 17:34
O zemren na e knaqe , ju urojm FITOREEEEEEEEEE
Defacto
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 18:42
Si ta thot goja, si ta ndjen zemra, Zoti te bekofte me nje rezultat te mire (FITORE) KOMBETARES.
rik.t
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 19:36
fjala jote ne vesh te zotit uroj qe te jet me ne sonte
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori